Pro bono (od łac. pro bono publico = „dla dobra publicznego”) – określenie oznaczające usługi profesjonalne wykonywane dobrowolnie i bezpłatnie, w interesie publicznym.

pl.wikipedia.org
Bo warto się wspierać

Strona internetowa za darmo

W każdej społeczności są osoby lub instytucje, które mają wpisane w swoje działania szczytne cele. Wiem, że jest wielu fantastycznych ludzi i wiele organizacji wykonujących świetną pracę na rzecz dobra publicznego, bez których nasza społeczność byłaby  dużo biedniejsza. Do nich właśnie kieruję swoją ofertę. Strona internetowa jest jednym z elementów marketingu, na który nie zawsze mogą sobie pozwolić małe, lokalne organizacje działające na rzecz swojej  społeczności.

Na czym polega projekt PRO BONO - strona internetowa za darmo?

W ramach pro bono realizuję maksymalnie dwie strony www rocznie. 

  • Jako wsparcie dla wybranej organizacji proponuję zbudowanie prostej strony internetowej bezpłatnie (nie dotyczy to zakupu i utrzymania domeny i hostingu – koszty te należą do właścicieli strony www)
  • Oferta dotyczy tylko bardzo małych organizacji charytatywnych / grup społecznych, którym naprawdę trudno byłoby zapłacić za za stronę internetową. Jeśli masz rozsądne dochody, z przyjemnością zbuduję dla Ciebie stronę www za standardową stawkę.
  • Oferta dotyczy zbudowania prostej strony informacyjnej (max. 5 podstron) z formularzem kontaktowym i galerią zdjęć. Jeżeli potrzebujesz strony www z większą ilością funkcjonalności – zapoznaj się ze standardową ofertą – z pewnością zajdziemy optymalne rozwiązanie, które pogodzi Twoje oczekiwania i moją potrzebę zarobku 😉
  • Strony internetowe tworzę w oparciu o system zarządzania treścią WordPress – to oznacza, że po wykonaniu strony będziesz mógł samodzielnie ją zmieniać, rozbudowywać i nią zarządzać – oczywiście bez konieczności znajomości programowania.
  • Jedyne koszty jakie będziesz musiał ponieść to zakup domeny i hostingu (ok. 150 zł rocznie) – pieniądze nie trafiają do mnie a bezpośrednio do usługodawcy hostingowego. Rzecz jasna, pomogę Ci wybrać najkorzystniejszą ofertę.
  • Do stworzenia strony internetowej konieczne będzie dostarczenie wszystkich treści i grafik lub zdjęć. Jeżeli nie posiadasz zdjęć – pomogę.
  • Termin na wykonanie strony jest taki sam jak w standardowej ofercie. Obowiązuje mnie taka sama jakość wykonania jak w komercyjnej działalności.
  • Na koniec pokażę Ci jak samodzielnie zaktualizować stronę. Jeżeli chcesz, mogę również wprowadzać zmiany, jednak nie jest to już częścią oferty pro bono i obowiązuje tu standardowy cennik.

Zastrzeżenie: nie biorę udziału w działaniach o podłożu politycznym. 

Jeżeli jesteś zainteresowany zapraszam do kontaktu.